Nasza firma specjalizuje się w realizacji grafiki użytkowej polegającej na produkcji paneli szklanych z grafiką oraz dekoracji w technice nadruku cyfrowego, na wszystkich materiałach płaskich do zastosowania w szeroko zrozumiałym designie wewnętrznym i zewnętrznym przestrzeni użytkowych. Od jedenastu lat realizujemy projekty naszych klientów korzystając z najnowszej dostępnej na rynku technologii nadruku cyfrowego. W tym roku wzbogaciliśmy nasz park maszynowy o najnowszą dostępną na rynku drukarkę UV o maksymalnej powierzchni zadruku 3200mm x 2500mm. Każde zlecenie wykonywane jest od początku do końca w naszym zakładzie z zastosowaniem cyfrowych technik projektowania i obróbki szkła poczynając od fazy projektu graficznego poprzez ciecie zwykłej tafli szkła oraz obróbkę na maszynach numerycznych i hartowanie, aż po gotowy panel szklany. Wykonując wszystkie fazy produkcji w jednym zakładzie jesteśmy w stanie kontrolować poszczególne zlecenie na każdym etapie wykonywania zlecenia oraz pozwala nam zaoferować atrakcyjną cenę dla produktu najwyższej jakości.

Jak to robimy?
Panel szklany tworzymy w oparciu o technologię cyfrowego nadruku UV nanoszonego bezpośrednio na szkło. Nadruk nanoszony jest na tylną stronę panelu szklanego co sprawia to że wydruk jest odporny na ścieranie, zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo grafika jest zabezpieczona folią protekcyjną w kolorze białym która daję dodatkową ochronę oraz w pewnym stopniu szkło czyni bezpiecznym.

Druk na panelach szklanych – od czego zacząć?
W pierwszej kolejności jest umówienie się z firmą która dokona pomiarów oraz zrobi zdjęcia Państwa kuchni (kliknij tu). Po tym kroku nasz grafik przygotuje projekt oraz wizualizację z wybranych wzorów. W cenie panelu szklanego udostępniamy państwu bazę zdjęć wysokiej rozdzielczości Adobe Stock w której są miliony zdjęć do wyboru i nie trudno znaleźć coś co by pasowało do posiadanego wnętrza. Nasz grafik i jego doświadczenie, jest do Państwa dyspozycji przy dopasowywaniu grafiki do zastosowania w danym pomieszczeniu. 

Gdzie można zastosować nadruki ?
W kuchni między szafkami a blatem kuchennym
Drzwiach szklanych
Szafach
Jako dekoracje ( obrazy, zdjęcia )
w łazience
na lustrze jako dekoracja
witryny meblowe.
jako reklama lub informator
w formie statuetki okolicznościowej

Co oprócz szkła ??
drukujemy na każdym materiale płaskim którego grubość nie przekracza 5cm takim jak płyty meblowe, PCV, dibond, pleksi, drewno, sklejka, skóra, materiały meblarskie, blacha,

 

 

KONTAKT

Chcielibyśmy porozmawiać o Twoim projekcie! Designer skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin, aby omówić szczegółowo Twój pomysł i przedstawić bezpłatną wycenę.

KontaktKLIKNIJ TU I SPRAWDŹ JAK PRZETWARZAMY TWOJE DANE